Інформатика. 9

Інформація про замовлення навчальних матеріалів розміщена на сторінці “Замовлення”.

Усі навчальні матеріали мають грифи Міністерства освіти і науки України

Інформатика 9  

Це дворівневий підручник, що вирізняється оригінальною концепцією, може бути використаний у класах різного профілю та початкової підготовки учнів 9 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій. Підручник повністю відповідає навчальній програмі для учнів 9-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

До складу навчально-методичного комплекту “Інформатика. 9” входять:

  • Підручник 
  • Робочий зошит
  • Комплект комп’ютерних навчальних матеріалів (матеріали можна придбати на диску на сторінці  “Замовлення”), або завантажити за цим посиланням: диск з матеріалами “Інформатика. 9 клас” Скачати):
   • матеріали для виконання практичних, експериментально-дослідних та навчально-тренувальних завдань;
   • демонстраційні версії програмних продуктів та повні версії безкоштовних програм;
   • зразки матеріалів для вчителя;
   • додаткові корисні матеріали.
  • Диск “Інформатика. 9. Мультимедіа і тести. Версія 3.1” (замовити диск можна на сторінці “Замовлення”) – це повний комплект мультимедійних уроків і 100 різнорівневих тестів за матеріалами усього курсу!

   • Систематизоване наочне представлення матеріалу та тести різного рівня складності допоможуть не тільки на уроці, але й вдома як зручний засіб для опрацювання нового матеріалу та повторення і перевірки власних знань.Диски “Інформатика 9. Мультимедіа і тести” входять до комплекту навчальних матеріалів до підручника “Інформатика.9” (Володіна І.Л., Володін В.В.) та розповсюджуються з ліцензією на одночасне використання на одному комп’ютері*, дійсною протягом навчальноо року. Далі термін дії ліцензії може бути продовжений на пільгових умовах.*Тестова система дозволяє проходити тестування у мережевому варіанті, коли тестування проходять декілька користувачів по мережі, але тест при цьому записаний на одному комп’ютері. Подробиці про встановлення і налагодження тестової системи доступні у відеоматеріалах на сторінці Тести.

Скачати Календарне планування курсу “Інформатика. 9”. Автори Володіна І.Л., Володін В.В.

Календарне планування розраховане на перший рік вивчення інформатики учнями 9 класів за підручником “Інформатика. 9″ автори: Володіна І.Л., Володін В.В.

Скачати Програма курсу “Інформатика. 9”

Програма для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Автори: Завадський І.О., Дорошенко Ю.О. та Потапова Ж.В. (Збірник «Інформатика. Програми для профільного навчання та до профільної підготовки» Київ, Видавнича група BHV, 2009, с.369-389).

© 2008-2013, Володіна І.Л., Володін В.В.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s