Скарбничка

Цей розділ створений для розміщення матеріалів, пов’язаних з вивченням курсу “Основи інформатики”, робіт учнів, зразків виконання навчально-тренувальних завдань учнями різного віку, методичних розробок вчителів України, учнівських проектних робіт та інших корисних і цікавих матеріалів, що були створені під час роботи з нашим курсом, або які можна використати при роботі з ним.

Тут ви знайдете не тільки наші методичні розробки і роботи наших учнів, але й матеріали, надіслані вчителями та учнями України для публікації на сайті.

Якщо ви маєте власні наробки та цікаві матеріали, що можуть бути корисними вчителям або учням при вивченні основ інформатики, пропонуємо надсилати їх електронною поштою авторам курсу ( cd @ svitinfo . com ). Ваші матеріали будуть опубліковані на сайті з вказанням наведеної інформації про авторів.

Методичні розробки

Мультимедійний урок з теми “Знайомство з електронними таблицями (7 клас)”
Автор: Слівіна Лариса Іванівна, учитель Інформатики ЗОШ № 2 м. Кіровське Донецької області

Розробки уроків з теми “Основи алгоритмізації та програмування (7 клас)” за авторським курсом “Основи інформатики. 7 клас”
Автор розробки: Шевченко Галина, Павлоградський міський ліцей Дніпропетровської області. Розробка позакласного заходу “Круговой сектор” за матеріалами підручника “Основи інформатики. 7 клас” (Володіна І.Л., Володін В.В, Дорошенко Ю.О, Столяров Ю.О.)” Автор розробки: Шевченко Галина, Павлоградський міський ліцей Дніпропетровської області.

Методична розробка: “Використання макросів у Microsoft Office”.
Автор розробки: Жук Олена Борисівна, вчитель інформатики ЗОШ №129 ФМП м. Дніпропетровська.

Представлений повноцінний комплект з п’яти уроків дозволяє активізувати роботу учнів, застосовуючи методи проектної роботи в курсі прикладних офісних технологій.
Автор розробки: Богомолова Наталія Іванівна (nataly@ort.kiev.ua), вчитель Києво-Печерського ліцею №171 “Лідер”.


Проекти наших учнів

Пропонуємо відвідувачам нашого сайту переглянути зразки робіт учнів 8 класу Києво-Печерського ліцею № 171 “Лідер”, створені при вивченні теми “Електронні презентації”. Сподіваємось побачити на сайті проекти учнів усієї України! Приєднуйтесь!

8 клас: Приклади проектів з теми “Електронні презентації”
Онлайн-перегляд проектів: Амазонка, Амазонка_2, Євробачення, Відпочинок, Відпочинок_2, Робототехніка, Робототехніка_2.

На багаточисельні прохання відвідувачів сайту продовжуємо цікаву для багатьох тему – оптичні ілюзії. У цьому архіві розміщені цікаві та дуже непрості оптичні ілюзії, а також містяться анімаційні фрагменти, що пояснюють механізм їх утворення. Коментарі до анімації виконані англійською мовою. Презентація підготована учнями фізико-математичної групи Києво-Печерського ліцею № 171 “Лідер”.

Пропонуємо вам познайомитися з навчальним проектом з анатомії, створеним ученицею фізико-математичної групи 9 класу Києво-Печерського ліцею № 171 “Лідер” Чістяковою Анею (у цьому році Аня закінчила наш ліцей). Ця презентація, створена на уроках інформатики та біології, познайомить вас з будовою організму людини, функціями окремих органів, сформує уявлення про можливості нашого організму.

До Скарбнички додано унікальний проект – 3-мірне моделювання утворення Сонячного та Місячного затемнення. Проект виконаний учнем фізико-математичної групи 10 класу (вже випускником) Києво-Печерського ліцею № 171 “Лідер” Опанасюком Михайлом. Цю роботу можна використати при підготовці та проведенні уроків фізики та астрономії. Сподіваємось, проект зацікавить всіх відвідувачів нашого сайту. Після перегляду пропонуємо вам залишити свої відгуки (коментарі).

Пропонуємо вам познайомитися із навчальним мультимедійним проектом з фізики та інформатики, виконаним учнем 8 класу Києво-Печерського ліцею № 171 “Лідер” Офатом Віталієм. “Життя та відкриття Блеза Паскаля”

Корисні програмні продукти

Пропонуємо почати знайомство з Інтерактивний фізичним конструктором, у середовищі якого ви можете створити модель будь-якого явища та процесу, змінити умови їх проведення, додати дію певних важливих природніх факторів, дослідити цікаві явища, перевірити власні фізичні гіпотези. Пропонований файл допоможе вам встановити фізичний конструктор на комп’ютер. А як це зробити, наші учні вже вивчили у параграфі № 3 курсу “Основи інформатики. 8 клас”.

Цікавої та корисної роботи!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s