11 безкоштовних сервісів для створення сайтів

Зараз існує дуже багато різноманітних сервісів для ведення блогів та створення веб-сайтів. Пропонуємо вам звернути увагу і на ці безкоштовні та зручні у користуванні сервіси:


1. Wix – сервіс пропонує шаблони сторінок та сервіси на основі сучасного стандарту HTM

 

L5. Це забезпечує видимість сайтів на будь-яких пристроях, у тому числі на планшетах iPads.

2. Whatfolio – фактично це домашня сторінка для розповіді про себе чи свої роботи. Користувачу доступні тридцять шаблонів та широкі можливості їх налаштовування.

 3. Weebly – інтуітивно зрозумілий та багатий можливостями сервіс для створення веб-сайтів. Спеціально для навчальних сайтів є ресурс Weebly for Education (масове створення учнівських акаунтів з можливістю управління вчителем). Учні можуть повноцінно створювати сайти і блоги, використовуючи створені вчителем акаунти.

 4. Webs крім можливості створення веб-сторінок надає доступ до чисельних віджетів та дозволяє легко додавати відео, календарі та голосування.

5. Yola – великий вибір шаблонів та можливості їх настроювання. Для початківців стануть у нагоді уроки та форум підтримки.

6. Google Sites не потребує коментарів. Заводьте акаунт Google і просто починайте створювати сайт.

7. School Rack пропонує безоплатний сервіс для вчителів. Ви можете легко створити сайт класу. На відміну від інших сервісів цей ресурс зорієнтований саме на викладачів.

8. Web Node – один з найпростіших сервісів. Дуже легко змінювати дизайн сайту та його наповнення. Створювані сайти мають інтуітивно зрозумілий інтерфейс і не мають ніякої нав’язаної ресурсом реклами.

9. Smore – це сервіс для швидкого створювання гарних сторінок. Сервіс називає їх флаєрами. Ваш флаєр може динамічно змінюватись та містити усі необхідні мультимедійні включення.

10. Check This – щось проміж самою простою веб-сторінкою та блогом. Простий сервіс для швидкого створення веб-сторінки. Навіть без реєстрації за декілька секунд можна створити сторінку з текстом, зображенням та відео. Для змінювання вже створених сторінок теж не потрібно реєструватись – просто використати спеціальне посилання для редагування.

11. Page O Rama – ще один сервіс для швидкого створення односторінкових сайтів. Просто заходимо на Page O Rama, обираємо адресу свого майбутнього сайту, вводимо назву сторінки і  починаємо набирати текст, використовуючи наданий сайтом набір інструментів.  На сторінку можна додавати зображення. За бажанням можна створити адміністративний акаунт, щоб змінювати сторінку у майбутньому.

Кожен з цих сервісів має своїх користувачів та свою нішу серед багатьох інших. Можливо, ви знайдете їх корисними і для себе.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s