Google Science Fair – МАН від Google…

Компанія Google у 2011 році розпочала міжнародний конкурс проектів, цікавий ще й тим, що теми проектних робіт майже нічим не обмежуються. Минулого року у конкурсі прийняли участь більше 10 тисяч учнів  91 країни.

Конкурс проектів вирішили зробити традиційним і в цьому році прийом проектних робіт завершується 1 квітня. На сайті проекту є досить добрий помічник (багатоваріантний тест) по вибору тем проектів, але ви можете обрати і будь-яку свою тему. Наприклад, переможцями минулого року стали Лорен Ходже, яка досліджувала вплив різних видів маринаду, використаного при приготуванні курятини-гриль, на ймовірність захворювання людини на рак. Другим переможцем стала Наомі Шан, проект якої був присвячений впливу якості повітря у приміщенні на розвиток астми. І третім переможцем стала Шрі Боз. Її проект досліджував способи допомоги хворим на рак, організм яких перестав реагувати на хіміотерапію.

Якщо ви прагнете проявити себе, виконавши цікаве і корисне дослідження і представити його результати у вигляді наукового проекту, швидше реєструйтесь на сайті Google Science Fair.

Зареєструвати свій проект >>>

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s